Jaunas nodarbības!

Ievietots 2021. gada 11. Novembrī
17:50

Labdien!

 

"Centrs Dardedze" aicina ikvienu vecāku 24. novembrī, plkst. 18.00 - 19.45 uz vebināru "Vecāku emocijas: kā saglabāt līdzsvaru?", kura tēma vienmēr bijusi aktuāla, taču pandēmijas apstākļos, kad visi - gan bērni, gan pieaugušie - piedzīvojam sava dienas režīma maiņu, dažādus ierobežojumus un ikdienas mainību, saskaramies ar jauniem izaicinājumiem.

 

Bērns aug un mainās, mācības notiek dažādos režīmos, sabiedrībā jūtama spriedze un neziņa – mūsu ikdienā šobrīd ir vesels kokteilis ar apstākļiem, kas vecākos var radīt trauksmi. Mēs nejūtamies labi par sevi un esam norūpējušies par bērnu. Kā tikt galā ar šīm izjūtām, ar kurām visi šobrīd saskaramies?

 

Visbiežāk vecāki pie mums vēršas ar jautājumiem par bērnu un viņu grūtībām, tāpēc tiek meklēts speciālista atbalsts tieši bērnam. Taču nereti “aiz kadra” paliek pašu vecāku izjūtas, kas arī ir ļoti svarīgas. Bērni vecākos rada dažādas emocijas – gan prieku un gandarījumu, gan arī satraukumu, dusmas, vainas apziņu un bezspēcību. Nereti vairāk uzmanības pelnījusi nevis bērna uzvedība, bet gan mūsu izjūtas par to – īpaši, ja līdzīgās situācijās nonākam atkal un atkal, nespējot to mainīt.

 

Ja ziniet kādu, kuram šis vebinārs varētu īpaši noderēt, padalieties ar šo ziņu!

Pieteikuma anketa šeit: 

https://centrsdardedze.lv/pieteikuma-anketa-vecaku-apmacibam/?s_id=5253

 

Vēl "Centra Dardedze" mājas lapā sadaļā "Vecākiem" zem tēmas "Vebināri", variet atrast citu vebināru ierakstus par dažādām tēmām, kas būs palīgs bērnam drošas bērnības nodrošināšanā:

https://centrsdardedze.lv/vecakiem/ 

 

Novembrī un decembrī "Centrs Dardedze" piedāvā apmācības, par kurām vairāk informācijas un pieteikšanās mūsu mājas lapā:

 

No 3. decembra "Bērnu tiesību aizsardzība – 24 stundu programma psihologiem" (ir vēl dažas brīvas vietas).

6. decembī apmācības ikvienam speciālistam, kas strādā ar bērniem "Luksofors: seksuālā vardarbība pret bērnu – kā atpazīt un rīkoties" (norit aktīva pieteikšanās).