Jaunas nodarbības!

Ievietots 2021. gada 22. Oktobrī
11:30

Labdien!

 

Centrs Dardedze aicina ikvienu uz apmācībām gan speciālistiem, gan vecākiem, kas visas norisinās tiešsaistes platformā Zoom, tādēļ pieejamas ikvienam interesentam neatkarīgi no ģeogrāfiskā novietojuma.

 

Ja Tev ir vēlme pilnveidot savas zināšanas un augt profesionāli, piesakies!

Ja zini kādu, kuram tas varētu interesēt, padalies!

Ja ir kāds vecāks, kam jūti, būtu noderīgi vecākiem domātie kursi un semināri, vebināri, pārsūti!

  • Jau 5. oktobrī, plkst. 10.00 - 16.00, runāsim par mūsdienās ļoti aktuālu tēmu Riskanta uzvedība internetā un sekstings. Tās ir praktiskas mācības pedagogiem, sociālajiem pedagogiem, skolu psihologiem, dienas centru darbiniekiem un citiem speciālistiem, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem.

Saziņa mobilajās ierīcēs ir kļuvusi par pašsaprotamu daļu no mūsu dzīves – jo īpaši šobrīd, “mājsēdes” laikmetā. Tās dara dzīvi vieglāku, taču diemžēl arī pārkāpt dažādas robežas ir daudz vieglāk nekā klātienes attiecībās. Viens no mūsdienās ļoti raksturīgiem “robežpārkāpumiem” ir kailfoto izplatīšana mobilajās ierīcēs bērnu un jauniešu vidū. Virtuālajā vidē tiek sūtītas vai pārsūtītas savas un citu bērnu bildes un video, taču sekas tam ir ļoti reālas – sāpīgas un grūti dzēšamas. Padziļināti izprotot sekstinga problēmu, jūs varēsiet vieglāk izskaidrot to bērniem, kā arī spēsiet daudz labāk pamanīt riskantu uzvedību un sniegt nepieciešmao atbalstu.

 

Vairāk par apmācībām un pieteikuma anketa šeit:
https://centrsdardedze.lv/lv/pakalpojumi/specialistiem-1/seminars-pedagogiem-jauniesi-un-sekstinga-riski