Seminārs!

Ievietots 2021. gada 12. Augustā
18:47

Labdien!

 

“Centrs Dardedze” aicina uz praktisku divu dienu semināru psihologus un psihoterapeitus, kuri strādā ar vardarbībā cietušiem skolas vecuma bērniem "Palīdzi bērnam nepadoties!", 24. un 27. augustā, plkst. 10.00 - 16.00, tiešsaistes platformā Zoom.

Seminārs varētu šķist īpaši saistošs tiem, kuri pie mums izgājuši Terapeitisko metožu kursu, jo ir izstrādāts kā jauna veida apmācības, kuras turpina Terapaitisko metožu apmācībās iegūto zināšanu bāzi. Tāpat tas saistošs pilnīgi visiem, kas saskaras ar šīm problēmām ikdienas darbā, arī bez iepriekšējām terapeitisko metožu apmācību zināšanām.

Seminārā pārrunāsim galvenās tēmas un izaicinājumus, strādājot ar cietušu bērnu un viņa ģimeni. Noslēgumā dalībnieki saņems piecas mūsu psihologu veidotas darba grāmatas “Nepadodies: domā, jūti, dari!” (pēc izvēles - latviešu vai krievu valodā) darbam ar bērnu, kurš piedzīvojis pret sevi vērstu vardarbību.

Aplūkosim šādas tēmas:

  • kā palīdzēt bērnam saprast savas izjūtas pēc piedzīvotas vardarbības;

  • kā bērns var pārvarēt savas nepatīkamās emocijas;

  • kā palīdzēt bērnam apzināties savu ķermeni un tā robežas;

  • kā veicināt bērna izpratni par drošību attiecībās ar citiem cilvēkiem;

  • kā iesaistīt bērna ģimeni terapijas procesā.


Apmācībās paredzēti grupu darbi, diskusijas, lomu spēles.

Vairāk informācijas un pieteikuma anketa šeit: https://centrsdardedze.lv/lv/pakalpojumi/specialistiem-1/palidzi-bernam-nepadoties